Hoppa till sidans innehåll

Klubbmästerskap 2015

F 3 (1,25 km)

  1. Vera Westh 10:32

F 8 (1,25 km)

  1. Irma Westh 5:08
  2. Alvina Albers 6:27
  3. Nike Johannesson 6:31
  4. Moa Vemdal 6:33

F 10 (1,25 km)

  1. Stina Nalbin 6:20

F 12 (2,5 km)

  1. Julia Westh 11:53
  2. Elin Axelsson 12:30
  3. Ellen Düring 14:11

F 18 (5 km)

  1. Karin Schalin 25:37

K (5 Km) 

  1. Alexandra Backlund 23:24
  2. Emma Nyholm 28:20

 

 

P 8 (1,25 km)

  1. Leo Tenvert 7:59

P 10 (1,25 km)

  1. Simon Westh 4:36
  2. Pelle Albers 4:36
  3. Kasper Vemdal 8:00

P 12 (2,5 km)

  1. Oscar Larsson 9:33
  2. Oliver Johannesson 12:00

P 14 (2,5 km)

  1. Axel Nalbin 10:33
  2. Robin Düring 15:36

M (5 km)

  1. Erik Nero 18:07
  2. Kjell Danfors 19:11
  3. Magnus Larsson 21:45
  4. Patrik Eriksson 25:59

M 50 (5 km)

  1. Kent Nero 30:06
Månad: År:
Datum Namn Arrangörer Delt Klubb
2020-09-03POL-FlobyHjobygdens OK
Falköpings AIK OK
1573Klubbresultatlista
2020-09-05KM-Lång Västra skaraborgskretsenOK Klyftamo791Klubbresultatlista
2020-09-06 - 2020-09-06Eksjö SOK, medelEksjö SOK4264Klubbresultatlista
2020-09-06 - 2020-09-06Bredared 2-dagars Etapp 2Bredareds IF2165Klubbresultatlista
2020-09-12 - 2020-09-13Ulricehamns OK medel (över två dagar)Ulricehamns OK49618Klubbresultatlista
2020-09-13 - 2020-09-13HökensåsracetOK Gränsen66119Klubbresultatlista
2020-09-13 - 2020-09-13Renens hösttävlingOK Renen1261Klubbresultatlista
2020-09-15 - 2020-09-15Klubbmatch Mullsjö SOK/OKGränsen/Bottnaryds IFMullsjö SOK
Falköpings AIK OK
7849Klubbresultatlista
2020-09-19Nässjö OK, medelNässjö OK4391Klubbresultatlista
2020-09-20Ungdoms-SM, långIK Hakarpspojkarna4914Klubbstartlista
2020-09-20Ostlöpet, medelFalköpings AIK OK41823Klubbstartlista
2020-09-26 - 2020-09-27Traneträffen, lång (över två dagar)OK Tranan32516Klubbanmälningslista
Informationen är hämtad från Svenska Orienteringsförbundets system Eventor.

Postadress:
Mullsjö SOK - Orientering
Havstenshultsvägen 11
56532 Mullsjö

Kontakt:
Tel: 0
E-post: This is a mailto link